Povídání o Janě

na obsah

Dobrý den,
vítám vás na své stránce věnované mé maličkosti.
Ne, že bych byla nějak domýšlivá a sebestředná, ale návštěvníci mých stránek o PHP a MySQL mě zavalovali tolika dopisy, v nichž chtěli vědět něco o mém soukromém životě, o tom, jak jsem se dostala k programování, že jsem se rozhodla všechny tyto informace souhrně zveřejnit na webu.
Na této a dalších stránkách se pokusím prozradit něco o sobě. Nechci se tvářit jako nějaká záhadná osoba a šířit kolem sebe oblaka tajemna, ale chápejte také, že i já mám právo na určité soukromí.
Stránky budou přibývat postupně tak, jak budu mít tu správnou náladu v tom správném čase. Někdy bych se chtěla s vámi podělit o mé zážitky s MKS Olomouc (Matematický korespondenční seminář), Hrami na hrdiny (časopis Dech Draka, organizování Gameconu, nakladatelství Altar) a taky s tím, jak jsem se dostala k programování diskusního serveru Lopuch.Nejdříve pár klasických odkazů, které mám na všech svých stránkách a tak jsem se rozhodla ty skripty použít i zde:

změněno 13.1.2002  Formulář pro zaslání vzkazu aneb napište mi!
změněno 13.1.2002  Seznam novinek + objednávka a zrušení zasílání informací o změnách
  
A nyní už stránky týkající se vlastního obsahu:
  
změněno 18.10.2003  Verze stručného životopisu - aneb "Půjdu tam a řeknu, slečno, to je na celý život!"
  
Jak ten čas letí, předcházející řádky jsem psala na počátku ledna 2002 a netušila jsem, že čas pro další aktualizaci přijde až za celý rok.
  
změněno 12.1.2003  Rok 2002 v mém životě

A to je opravdu vše ... Jana.


Počet přístupů: 38351
Denní počet: 4
Počítáno od: 30.12.2001

Poslední modifikace 26.12.2019, 18:03:42