Menší, ale užitečné weby publikující informace o PHP a MySQL

na obsah projektu

V této sekci jsem se rozhodla zaměřit na menší, ale užitečné weby, které jsou díly jednotlivců. Nechci je nijak diskriminovat, ale jsem toho názoru, že by mohly v seznamu mezi již renomovanými servery zapadnout.

Na jejich stránkách naleznete například úvody do PHP a MySQL, rady k instalaci PHP, menší vzorové skripty. Někteří autoři také poskytují svým návštevníkům možnost zeptat se jich v diskusních fórech. Když jsem přemýšlela, jak vám tyto stránky představit, napadlo mě opsat seznam rubrik. Snad to bude mít dostatečnou vypovídací hodnotu.

Co se stalo s www.komplikator.cz ?
Byla jsem upozorněna, že stránky www.komplikator.cz nefungují. Napsala jsem jejich autorovi, a ten mi odpověděl, že z časových i jiných důvodů v současné době s obnovením stránek nepočítá. Mezitím jsem zjistila, že na této doméně už začala být provozována prezentace, která má naprosto odlišný obsah. Proto jsem odstranila veškeré aktivní odkazy na www.komplikator.cz ze svých stránek.


Obsah: - PHP Triky - Klubko "Amatérská tvorba WWW" - Tvorba www - V php o php - JakNaWeb.Com - Tvorba-webu.cz - Super svět - Databázový svět - Programing.cz - Amigo - programování - Einstein.cz - MMedia


php.vrana.cz Weblog o elegantním programování v PHP pro mírně pokročilé.

rosalynda.wz.cz Klubko "Amatérská tvorba WWW"
rosalynda.wz.cz/php/ PHP skripty ke stažení (skripty nevyžadují MySQL databázi).
rosalynda.wz.cz/mysql/ PHP/MySQL skripty ke stažení.
rosalynda.wz.cz/forum3/ Fórum na stránkách.

tvorba-www.bravepages.com Amatérská tvorba WWW
tvorba-www.bravepages.com/htakses/azhtakses.htm Český popis direktiv souboru .HTACCESS

www.php-o-php.jicinet.cz Průvodce pomocí kterého se můžete postupně naučit pracovat s programovacím jazykem PHP pomocí praktických příkladů.

www.jaknaweb.com/php.php Vše, co potřebujete pro tvorbu kvalitního webu na jednom místě. Naleznete zde kvalitní grafiku pro web, vše z oblasti PHP, ASP, HTML, XML, JavaScriptu, MySQL, CSS a tvorby www plus JavaScripty a PHP scripty.
www.jaknaweb.com/forum.php?f=1 Diskusní fórum na webu JakNaWeb.com.

www.tvorba-webu.cz Web zaměřený na webdesign, tvorbu WWW stránek (XHTML, CSS, PHP, JavaScript) pro začátečníky i pokročilé.
www.tvorba-webu.cz/php.php3 Články o PHP, MySQL a SQL Články o PHP včetně užitečných příkladů. Výuka PHP od naprostých začátků. Skripty PHP. Kniha návštěv, počítadlo, anketa... Změna souborů pomocí PHP, vytváření šablon.

www.supersvet.cz SuperSvet.cz - Internetový server publikující pomocí vlastního redakčního systému a obsahující seriál o MySQL.
HTML Helpík - Informace - Invex - Jak na to? - Java - Microsoft - MySQL - Office - OS Linux - PHP - phpRS - Press - RedHat - WWW - Zajímavosti

www.dbsvet.cz www.DBSvet.cz - Databázový svět - server věnující se databázím.
Aktuality - Bezpečnost - Business - Česká scéna - Datové sklady - Dokumentace - Dotazovací jazyky - Hardware - Historie - Komentáře - Literatura - Metodologie - Nondb - Open Source - Poradna - Produkty - Případové studie - Redakce - Rozhovory - Standardy - Technologie - Tipy - triky - Tiskové zprávy - Vývoj - Vývojové nástroje - Zajímavosti

www.programing.cz Stránky o programování java skriptů, php, mysql, flash, asp, css, webdesign.
www.programing.cz/content.php?article.cat.2 Články o PHP.

cpu.zde.cz/php/ PHP + mySQL databáze tutorial. Popis jazyka PHP, skripty využívající soubory, cookies nebo databáze. Popis propojení PHP scriptů s databázovým systémem mySQL a věci sloužící k tvorbě webových stánek na internet.

tvorbawww.einstein.cz Stránky o tvorbě www stránek
tvorbawww.einstein.cz/php/ Články o PHP.
tvorbawww.einstein.cz/mysql/ Články o MySQL.

mmedia.djsoft.cz/view.php?katID=6 Mmedia.cz - Server o produktech firmy Macromedia
Otiskl i články o PHP a MySQL.
Dreamweaver - Fireworks - Tutorial - Flash - PHP & MySQL - Tipy a Triky - Recenze - Diskusní fórum - Chat - Download


Příjemné programování vám přeje Jana


Počet přístupů: 41580
Denní počet: 1
Počítáno od: 21.11.2000

Poslední modifikace 26.12.2019, 17:58:58